Mikrobylinky a jedlé květy do restaurací a firem

vyzkoušejte ve vašem podniku

Vaříte skvělá jídla, ale chybí vám závěrečné dozdobení? S tím vám rádi pomůžeme! Pro restaurace a kavárny pěstujeme ty nejčerstvější Microgreens a jedlé květy. 


Ruční práce

Semínkem to začíná a sklízením do krabičky končí. Každý výhonek nám projde pod rukama. Proto jsme schopni udržet tu nejvyšší kvalitu 365 dní v roce.

  100 % čerstvost

Naše mikrobylinky nečekají ve skladech či lednicích. Po sklizení je nejpozději druhý den rozvážíme do restaurací. Proto dokážeme zaručit 100 % čerstvost.


Pravidelnost

Ke všem restauracím přistupujeme individuálně. Po dojednání detailů se o nic již nestaráte. Pravidelný závoz nechte na nás.

Ekologická likvidace

Venkovní kompost v kombinaci s vermikomostérem se postarají o všechen biologický odpad. Máte tak jistotu, že svou objednávkou mikrobylinek nezatěžujete životní prostředí.

Rádi přivezeme i do vaší restaurace mikrobylinky na ochutnání a vyzkoušení. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře níže nebo přes mobilní telefon 776 095 318.Mikrobylinky doručujeme ve 2 variantách

Všechny druhy bylinek vám doručíme nesklizené v platíčkách. Bylinky tak můžete nechat dále růst a sklízet dle potřeby.

Nebo čerstvě sklizené bylinky doručujeme ve vratných krabičkách. Bylinky vydrží v lednici čerstvé až 14 dní. Nevěříte? Vyzkoušejte!

Napište nám vaše přání a my se vám obratem ozveme.

Spolupracujeme s

Restaurace Spravovna
Restaurace Kravín
Kafe Atrium
Bistro Palačinka
Restaurace Kamin
Sushi man
PIZZA IL PINOCCHIO
Liandra Pasta
Next Meat
La Bohéme Café
Kavárna & bistro Blatouch
Olive Point
Skautský institut
Unětický pivovar